فروش اقساطی پژو

  • توسط gstiir
  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۲
  • ۱۵۹ بازدید
  • ۰
فروش اقساطی پژو

فروش اقساطی پژو

خرید اقساطی خودرو در دنیا یکی از راههای خرید خودرو می باشد.در ایران نیز یکی از راههای خرید مانند تمام دنیا خرید اقساطی می باشد.دو شرکت بزرگ خودروسازی در ایران اقدام به فروش اقساطی خودرو در فصول مختلف سال می کنند و یکی از محصولات پر فروش در ایران که توسط شرکت ایران خودرو عرضه می شود پژو می باشد.این شرکت با طرحهای فروش اقساطی پژو توانسته است بازار خوبی برای خود در ایران دست و پا نماید.

خرید اقساطی پژو ۴۰۵

پژو ۴۰۵ یکی از خودروهایی است که شرکت ایران خودرو آن را عرضه می کند.این خودرو سالیان بسیاری مهمان ما در ایران است و به واقع یکی از خوب های گذشته می باشد که تمام ایرانیها با آن خاطره دارند.خرید اقساطی پژو ۴۰۵ یکی از راه های خرید این خودرو می باشد که به راحتی می توانید این خودرو را داشته باشید. پژو ۴۰۵ خودروی ۴ سیلندر با حجم موتور ۱۷۶۱ می باشد این خودر در دو نوع ۸ سوپاپ و ۱۶ سوپاپ تولید می شود.این خودرو ۱۰۰ اسب بخار توان دارد که در مدل ۱۶ سوپاپ آن کمی بالاتر می باشد.خرید اقساطی پژو ۴۰۵ یکی ازگزینه های خوب خرید می باشد.

خرید اقساطی پژو پارس (پرشیا)

پژو پارس نیز یکی دیگر از محصولات ایران خودرو می باشد که مانند ۴۰۵ از سالیان دور مهمان جاده های ما می باشد.این ماشین نیز یکی از پر طرفدارترین محصولات ایران خودرو در ایران بوده است و از دیر و باز فروش اقساطی پژو پارس از طریق این شرکت انجام می شده است.مشخصات پژو پارس تقریبا همانند پژو ۴۰۵ می باشد این خودرو ۴ سیلیند با حجم موتور ۱۷۶۱ با ۸ سوپاپ می باشد.البته مدل TU5 آن نیز وجود دارد که ۱۶ سوپا پ با حجم موتور ۱۵۸۷ می باشد که خودرو خوبی می باشد.خرید اقساطی پژو پارس یک از گزینه خوب خرید می باشد.

خرید اقساطی پژو ۲۰۶

پژو ۲۰۶ نیز یکی دیگر از محصولات شرکت ایران خودرو می باشد که بسیاری از جوانان علاقه بسیاری به این خودرو دارند.ایران خودرو فروش اقساطی پژو ۲۰۶ را از سال های گذشته داشته است و همچنان ادامه دارد.این خودرو در تیپ های مختلف روانه بازار شده است اما در حال حاضر فقط تیپ دو با ۴ سیلندر و حجم ۱۴۰۰ سی سی و قدرت ۷۵ اسب بخارمی باشد و تیپ ۵ نیز با همان مشخصات و آپشن های مختلف می باشد.اگر از طرفداران ماشین ۲۰۶ می توانید.خرید اقساطی ۲۰۶ را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید اقساطی پژو ۲۰۷

پژو ۲۰۷ از محصولاتی است که در چند سال اخیر توسط ایران خودرو تولید شده و مدل های دنده ای و اتومات این خودرو در بازار موجود می باشد و در بعضی مواقع در فروش این شرکت فروش اقساطی پژو ۲۰۷ نیز دیده می شود.این خودرو ۴ سیلندر با حجم موتور ۱۶۰۰ سی سی و با قدرت ۱۰۵ اسب بخار خود را به یکی از گزینه های خرید درایران تبدیل شده است. اگر از طرفداران این خودرو می باشید.خرید اقساطی پژو ۲۰۷ را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *