خرید اقساطی یخچال و فریزر

  • توسط gstiir
  • ۱۳۹۹-۰۷-۰۳
  • ۲۹۹ بازدید
  • ۲
خرید اقساطی یخچال و فریزر

خرید اقساطی یخچال و فریزر

در خرید اقساطی لوازم خانگی یخچال فریزر یکی از ملزومات اساسی هر خانه ای می باشد که بسیاری از خانواده ها از بهترین نوع آن استقبال می نمایند.در ایران به علت قیمت بالای این کالا خرید اقساطی یخچال و فریزر یکی از بهترین گزینه ها برای خانواده ها محسوب می شود.در بازار محصولات بسیاری از بزرگترین کمپانی های یخچال سازی یافت می شود و می توان به راحتی این محصولات را خریداری نماییم.

خرید اقساطی یخچال فریزر سامسونگ

یخچال و فریزر سامسونگ یکی از کالاهای پرفروش بازار می باشد که در ایران مدل های ساید بای ساید آن موجود می باشد.قیمت یخچال و فریزهای سامسونگ در حال حاضر در حدود ۸۰ میلیون تومان می باشد که رقم بسیار بالایی برای این مدل از محصولات می باشد.همین خرید بالا موجب می شود که خرید اقساطی یخچال فریزر سامسونگ از فروش نقدی آن پیشی بگیرد.خانواده بسیار کمی هستند که بتوانند بصورت نقد این مبلغ را برای خرید یخچال فریزر هزینه نمایند و به همین علت خرید اقساطی یکی از بهترین گزینه  ها محسوب می شود.

خرید اقساطی یخچال فریزر ال جی

یخچال و فریزر ال جی از آن دسته از یخچال فریزرهایی است که در ایران به علت کم شدن قیمت آن بسیار افزایشی بوده است.قیمت یخچال و فریزر ال جی در بازار نزدیک به ۹۰ میلیون تومان می باشد.در گذشته محصولات سامسونگ از محصولات ال جی قیمت بالاتری داشته اما در یک سال گذشته به علت وارد نشدن این برند قیمت های آن از برند سامسونگ بالاتر رفته است.خرید اقساطی یخچال فریزر ال جی نیز یکی از راه های خرید این برند می باشد.

خرید اقساطی یخچال فریزر بوش

یخچال فریزر بوش نیز یکی از محصولاتی است که در ایران طرفداران بسیاری دارد.با اینکه این برند در سالهای گذشته کمتر وارد ایران شده است و بسیاری از آنها به صورت غیر قانونی وارد ایران می شود اما با این حال طرفداران بسیاری دارد و یکی از گزینه های خرید می باشد.یخچال و فریزر بوش نیز یکی از کالاهای گرانقیمت می باشد از اینرو خرید اقساطی یخچال فریزر بوش را ما به شما پیشنهاد می دهیم.

خرید اقساطی یخچال و فریزر دوو

دوو از برندهایی است که محصولات آن در چند سال اخیر وارد ایران شده است و توانسته طرفداران خوبی هم برای خود کسب نماید.قیمت یخچال و فریزر دوو تقریبا برای تمامی خانواده ها از برندهای دیگر می تواند مناسب باشد.قیمت یخچال فریزر دوو در حدود ۳۰ میلیون تومان می باشد. که بسیاری از خانواده ها می توانند با خرید اقساطی یخچال فریزر دوو صاحب این محصول شوند.

 

۲ نظر

  1. شرایط خرید قسطی را میخواستم بدانم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *