خرید اقساطی کویر موتور

 • توسط gstiir
 • ۱۴۰۰-۰۲-۰۲
 • ۱۰۰۶۵ بازدید
 • ۰
خرید اقساطی کویر موتور

خرید اقساطی کویر موتور

با توجه به محدود شدن درآمد ها و افزایش روز افزون قیمت ها، فروش اقساطی هر محصولی می تواند نقطه عطفی برای مردم به حساب آید. این قبیل افزایش قیمت ها شامل حال تمامی وسایل نقلیه نیز می شود به گونه ای که خرید موتور، دوچرخه و … برای بسیاری از مردم به آرزو تبدیل شده است. در راستای هموار کردن مسیر خرید برای مشتریان، خرید اقساطی موتور سیکلت می تواند یکی از راه حل های خوب فروش باشد.

چرا باید از کویر موتور خرید کرد

کویر موتور یکی از پیشتازان صنعت موتور سیکلت در ایران است. این شرکت با سال ها تجربه توانسته است تمام نیازهای مردم را به درستی پاسخ دهد. با توجه به اهمیت کیفیت و خدمات پس از فروش در وسایل نقلیه می توان  مدعی شد که خرید از کویر موتور دارای محاسنی به شرح زیر است:

 • تمامی لوازم جانبی موتورهای این شرکت به راحتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد و تحریم ها اثری بر کمبود آنها ندارد.
 • تنوع محصولات کویر موتور بسیار بالا است و می توان از هر برندی موتور، دوچرخه، اکسسوری و … مورد نظر را انتخاب کرد.
 • کویر موتور در سراسر کشور بیش از ۹۰ تعمیرگاه مجاز دارد که اقدام به تعمیر تخصصی موتورهای این شرکت می کند.
 • دوره های تعمیرات تخصصی این شرکت موجب افزایش تعداد تعمیرکاران متخصص شده است.
 • حذف واسطه ها و فروش مستقیم محصولات کویر موتور منجر به کاهش قیمت محصولات این شرکت شده است.
 • فروش اقساطی کویر موتور از جمله امکانات دیگری است که این شرکت برای مشتریان خود فراهم کرده است.
 • داشتن نمایندگی های اختصاصی فروش محصولات کویر موتور از جمله موارد دیگری است که سبب پیشتازی این شرکت از رقبا شده است.
 • آمار استفاده از موتورهای برقی هر روزه رو به افزایش است به همین دلیل کویر موتور خط تولید باطری موتورسیکلت برقی را ایجاد کرده است تا مصرف کنندگان این محصول با مشکل مواجه نشوند.

کویر موتور چه محصولاتی را عرضه می کند

کویر موتور یکی از معتبرترین عرضه کنندگان موتور سیکلت در ایران است که کارنامه درخشانی در زمینه خدمات پس از فروش و رضایت مشتری دارد. این شرکت با تجربه در راستای اهمیت دادن به سلیقه مشتری و دادن حق انتخاب به آنها، با تمامی برندهای معتبر قرارداد همکاری عقد کرده است به همین دلیل می توان در بین محصولات این شرکت از هر برندی اقدام به خرید کرد. با توجه به اهمیت موتورهای برقی در کاهش آلودگی های زیست محیطی این شرکت تمرکز خود را بر واردات این محصول نیز گذاشته است تا افراد دوستدار محیط زیست از خدمات فروش اقساطی کویر موتور بی بهره نمانند. همچنین کویر موتور در جهت افزایش خدمات پس از فروش محصولات خود، انواع سیالات شیمیایی و لوازم جانبی برند های مختلف را نیز ارائه داده است تا مشتریان بعد از خرید اقساطی کویر موتور با مشکل مواجه نشوند. از محصولات دیگر این شرکت می توان به انواع دوچرخه ها و اکسسوری ها اشاره کرد.

اهمیت فروش اقساطی کویر موتور

همانطور که پیشتر گفته شد افزایش قیمت وسایل نقلیه  و لوازم جانبی آن، محدودیت هایی در خرید ایجاد کرده است. در جهت رفع این مشکل طرح فروش اقساطی کویر موتور پایه ریزی شده است. در طرح اقساطی کویر موتور تنها با پرداخت مبلغ ناچیزی پیش پرداخت (۲۵ درصد کل مبلغ) می توان صاحب وسیله ی مورد نظر شد. در راستای رفاه حال مشتریان هیچ گونه کارمزدی برای محصولات این شرکت در نظر گرفته نشده است. همچنین اقساط در دوره های ۶ تا ۱۴ ماهه تعریف شده است تا مبلغ پرداختی ماهیانه نیز فشاری از نظر مالی به خریدار وارد نکند. در نهایت باید گفت با خرید بدون واسطه از کویر موتور می توان علاوه بر داشتن حق انتخاب یک خرید ارزانتر را نیز تجربه کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *