خرید اقساطی هود آشپزخانه

  • توسط gstiir
  • ۱۴۰۰-۰۲-۰۹
  • ۳۲ بازدید
  • نظرات غیر فعال شده است
خرید اقساطی هود آشپزخانه

خرید اقساطی هود آشپزخانه

از اصلی ترین لوازم برقی استفاده شده در هر آشپزخانه ای هود آشپزخانه است. از زمانی که اولین هود ها پا به عرصه تولید گذاشتند؛ شیرینی آشپزخانه ی خوش بو و عاری از  بوی دود را با خودشان به خانه ها آوردند و بیشتر از همه باعث خوشحالی آشپز ها و البته مهندسین ساختمان شدند. خبر خوب اینکه: گزینه فروش اقساطی هود آشپزخانه در شرکت های معتبری که از کیفیت محصول خود اطمینان دارند،.همیشه حضوری پررنگ دارد. هود آشپزخانه وظیفه ای را انجام می دهد که امروزه امکان حذف آن در طراحی هیچ ساختمانی وجود ندارد. هود وظیفه مهم پاکیزه نگه داشتن هوای خانه از بو و دود های حاصل از پخت  و پز را بر عهده دارد. کاری که همین هود های کوچک بالای اجاق برایمان انجام می دهند.

عوامل موثر در انتخاب هود آشپزخانه، با پیشرفت تکنولوژی عصر حاضر و با وجود محصولات متنوع با برند های های ایرانی مختلفی مانند: کن، اخوان، استیل البرز،داتیس،بیمکث و…  کمی سخت به نظر می رسد. صرف نظر از اعتبار شرکت های سازنده هود، باید از چند منظر کیفیت مهندسی،طراحی و اقتصادی بودن مورد بررسی قرار گیرد. این شرکت های بزرگ ایرانی به دلیل تعداد زیاد فروشگاه ها و  خدمات پس از فروش گسترده  و همچنین خدماتی مانند فروش اقساطی هود آشپزخانه و دیگر محصولات خود، به برتری بیشتری نسبت به  سایر رقیبان خود رسیده اند.

مهندسی ساخت هود های آشپزخانه

مهندسی ساخت هود های آشپزخانه شامل مکش توسط یک مکنده هوا یا همان فن انجام میشود که این فن معمولا در هود های خانگی در یک پکیج در داخل آشپزخانه نصب می شود و در هود های صنعتی _  بیشتر به دلیل حجم و سر و صدای زیاد و البته بازدهی بالاتر _ فن در خارج از ساختمان قرار می گیرد. جدا از محل قرار گیری فن عوامل دیگری هم فن ها را از هم جدا می کند مثلا حجم مکش هوا بر حسب متر مکعب هوا در ساعت و اینکه چند دسی بل صدا در هنگام این مکش ایجاد می کند؟ هر کدام از این مشخصات را می توان از دفترچه راهنمای تمامی محصولات خواند و انتخاب را می توان با معیار کیفیت/میزان صدا ساده تر کرد. از نظر مهندسی ساخت هود های آشپزخانه تنها به میزان مکش و صدا توجه نمی شود. در چند دهه اخیر موارد دیگری مانند مسائل محیط زیستی در کیفیت ساخت محصولات تاثیر گذار است. از جمله میزان برق مصرفی و استفاده از فیلتر های خروجی برای آلوده نکردن محیط خارجی ساختمان.

 طراحی ساخت هود های آشپزخانه

در طراحی هود ها میتوان به چند مورد کلی مانند هود زیرکابینتی، هود تلسکوپی،هود شومینه ای هود مخفی، هود دکوراتیو،هود مورب و … اشاره کرد. هر کدام از طراحی های  جدید رو به سمت زیباتر و  قرارگیری قابل انعطاف تر در نقاط مختلف آشپزخانه پیش می روند. بیشتر این مورد سلیقه ای بوده مانند هر وسیله دیگری زیباشناسی شرکت ها سازنده در طراحی مدل های مختلف باعث محبوبیت بیشتر محصولات می شود.

گزینه ای اقتصادی تر: فروش اقساطی هود آشپزخانه

در انتخاب هود های آشپزخانه و یا هر انتخابی که مسائل اقتصادی را در نظر داریم باید یاد این ضرب المثل انگلیسی بیفتیم که میگوید: ما آنقدر ثروتمند نیستیم که جنس ارزان بخریم. هر محصول ارزانی زودتر خراب می شود و بعد باید باز هم یک محصول ارزان دیگر جایگزین کنیم و به تکرار ادامه می یابد ولی اگر محصولی که گرانی قیمت اش به کیفیتش می ارزد بخریم، لازم به تکرار خرید های متوالی نخواهیم بود. شرکت های معتبر تولید هود آشپزخانه با به کارگیری سیاست فروش اقساطی هود آشپزخانه باعث حل مشکل گران بودن محصولات با کیفیت شده اند. شما می تواند با پرداخت  ماهیانه  اقساط در طرح های فروش اقساطی هود آشپزخانه فروشگاه قسطی شرکت کنید و همزمان از کیفیت و شرایط جذاب پرداخت لذت ببرید.