خرید اقساطی ماشین لباسشویی

  • توسط gstiir
  • ۱۳۹۹-۰۷-۱۵
  • ۴۹۴ بازدید
  • ۰
خرید اقساطی ماشین لباسشویی

خرید اقساطی ماشین لباسشویی

یکی از وسایل خانه که می توان آن را بسیار کاربردی نامید ماشین لباسشویی می باشد.دربازار ایران برندهای تولید کننده بسیاری حضور دارند اما مهمترین برندها را می توان پاکشوما ، اسنوا ، بوش ، سامسونگ ، جی پلاس ، ال جی و دوو نامید. دو برند اسنوا و پاکشوما در ایران تولید می شود و الباقی این برند ها وارداتی می باشد. در خرید اقساطی لوازم خانگی ماشین لباسشویی یکی از اولویت ها می باشد.

خرید اقساطی ماشین لباسشویی بوش

یکی از برندهایی که در ایران وجود دارد بوش می باشد.این برند از برندهای گرانقیمت بازار می باشد.این ماشین لباسشویی آلمانی در ظرفیت های ۸ و ۹ کیلویی در بازار موجود می باشد ورنج قیمت ماشین لباسشوئی بوش در حدود ۲۵ میلیون تومان  می باشد که برای هر کسی قابل خرید نمی باشد.به همین علت ما خرید اقساطی ماشین لباسشویی بوش را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید اقساطی ماشین لباسشویی سامسونگ

از دیگر برندهای وارداتی در ایران سامسونگ می باشد.ماشین لباسشویی سامسونگ در ظرفیت های ۷ ، ۸ و ۹ کیلوگرم در بازار موجود می باشد.این برند کره ای سالیان بسیاری در بازار ایران حضور داشته است و یکی از محبوب ترین ها محسوب می شود.رنج قیمت این ماشین در ایران در حدود ۱۵ تا ۳۰ ملیون تومان می باشد.با توجه به داشتن رنج های مختلف این برند خرید اقساطی ماشین لباسشویی سامسونگ پیشنهاد می شود.

خرید اقساطی ماشین لباسشوئی ال جی

از دیگر شرکت های صاحب نام کره ای در ایران ال جی می باشد.قیمت این ماشین لباسشوئی در حال حاضر به علت واردات کم بسیار بالا رفته تا جایی که می توان گفت قیمت این برند تقریبا از بوش و سامسونگ هم بالاتر رفته است.ظرفیت های موجود این ماشین لباسشویی در ایران ۷ ، ۸ و ۹ کیلوگرم می باشد و قیمت آن در حدود ۱۵ تا ۳۵ میلیون تومان می باشد.اگر از طرفداران برند ال جی می باشید ما خرید اقساطی ماشین لباسشویی ال جی را پیشنهاد می کنیم.

خرید اقساطی ماشین لباسشوئی دوو

دوو از دیگر برندهای کره ای است که پس از غیبت چندین ساله در ایران در دو سال اخیردوباره وارد ایران شده است.قیمت های این برند از دیگر برندهای کره ای مناسب تر می باشد و ظرفیت های ۷و ۸ کیلویی این برند را می توان در حدود ۱۱ الی ۱۵ میلیون تومان تهیه نمود.اگر به این برند تازه وارد علاقمند شده اید ما خرید اقساطی ماشین لباسشویی دوو را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید اقساطی ماشین لباسشویی پاکشوما

اگر شما از طرفداران برندهای ایرانی می باشید پاکشوما یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان ماشین لباسشویی در ایران می باشد.این تولید کننده ایرانی ماشین های ارزان قیمت سطلی را هم تولید می کند.محصولات این تولید کننده در حدود ۲ تا ۱۰ میلیون تومان می باشد.محصولات این تولید کننده به نظر بسیار کامل تر ازدیگر محصولات وارداتی می باشد.اگر شما قصد خرید یک برند ایرانی با کیفیت با قیمت های مناسب می گردید  ما خرید اقساطی ماشین لباسشویی پاکشوما را به شما پیشنهاد می دهیم

خرید اقساطی ماشین لباسشویی اسنوا

اسنوا یکی دیگر از تولید کنندگان ایرانی می باشد که محصولات آن را به وفور در بازار مشاهده نموده اید.اگر سری به بازار بزنیم مدل های مختلف این برند را در بازار مشاهد نماییم.ماشین های لباسشویی اسنوا را در رنج ها ۹ تا ۱۳ میلیون تومان در بازار می توان مشاهد نمود.ما خرید اقساطی ماشین لباسشویی اسنوا را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *