خرید اقساطی ماشین ظرفشویی

  • توسط gstiir
  • ۱۳۹۹-۰۷-۱۶
  • ۴۱۳ بازدید
  • ۰
خرید اقساطی ماشین ظرفشویی

خرید اقساطی ماشین ظرفشویی

یکی از وسایل خانه که اخیرا سبد خرید اقساطی لوازم خانگی خانواده ها قرار گرفته است ماشین ظرفشویی می باشد.ماشین های ظرفشویی در برند های مختلف دربازار ایران موجود می باشد اما از پرطرفدارترین آنها می توان بوش ، سامسونگ ، ال جی و پاکشوما را نام برد که در میان این برندها یک برند ایرانی به نام پاکشوما هم دیده می شود و الباقی آنها وارداتی می باشد.

خرید اقساطی ماشین ظرفشویی بوش

این برند اکثر تولیداتش مبله می باشد و ظرفیت جایگیری تا ظروف ۱۴ نفر در ماشین ظرفشویی بوش دیده می شود.از لحاظ ظاهری نیز تقریبا ساده می باشد و رنگ آن سفید می باشد که می توان تقریبا در هر آشپزخانه ای آن را ست نمود.قیمت ماشین ظرفشویی بوش در بازار در حدود ۳۰ میلیون تومان می باشد که می توان گفت در دسته ماشین ظرفشویی های گرانقیمت قرار می گیرد.اگر در آمد مناسبی دارید ما خرید اقساطی ماشین ظرفشویی بوش را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید اقساطی ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی ساسمسونگ نیز مانند بوش یک ماشین مبله می باشد و ظرفیت جایگری ۱۴ ظرف را در خود دارد.از لحاظ ظاهری نیز کمی شکیل تر از برند بوش می باشد.رنگ این ماشین ظرفشویی سفید می باشد و به نظر می آید می توان در آشپزخانه جایگاه ویژه ای به آن داد.قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ در حدود ۱۵ میلیون تومان می باشد که می توان با قیمت های بازار قیمت مناسبی در نظر گرفت.ما خرید اقساطی ماشین ظرفشویی سامسونگ را پیشنهاد می دهیم.

خرید اقساطی ماشین ظرفشویی ال جی

ال جی نیز از دیگر برندهایی است که ماشین ظرفشویی آن در بازار ایران موجود می باشد.این ماشین ظرفشویی را در دو رنگ سفید و استیل می توان خریداری نمود.ظرفیت این ماشین ظرفشویی در حدود ۱۴ نفر می باشد و نسبت به قدرت شستشو قیمت های آن از ۲۵ میلیون تا ۳۰ میلیون می باشد.اگر از طرفداران این برند کره ای می باشید ما خرید اقساطی ماشین ظرفشویی ال جی را به شما پیشنهاد می دهیم.

خرید اقساطی ماشین ظرفشویی پاکشوما

تنها برندی که ماشین ظرفشویی آن در بازار دیده می شود پاکشوما می باشد.این ماشین ظرفشویی مانند دیگر برندها مبله و با رنگ سفید تولید می شود. ظرفیت ماشین ظرفشویی پاکشوما ۱۴ نفره می باشد و قدرت شستشوی خوبی دارد.قیمت ماشین ظرفشویی در ۱۳ میلیون تومان می باشد.اگر از طرفداران برند ایرانی هستید ما خرید اقساطی ماشین ظرفشویی پاکشوما را پیشنهاد می کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *