خرید اقساطی طلا و جواهر

  • توسط gstiir
  • ۱۳۹۹-۰۷-۳۰
  • ۴۱۰ بازدید
  • نظرات غیر فعال شده است
خرید اقساطی طلا و جواهر

[vc_row][vc_column][us_breadcrumbs show_current=”1″ align=”right” separator_type=”custom” separator_symbol=”>”][vc_empty_space][vc_single_image image=”12527″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”rotateInDownLeft”][vc_empty_space][vc_column_text]

خرید اقساطی طلا

یکی ازبزرگترین بازارهای موجود در ایران را می توان بازار طلا و جواهر نامید.این بازار بالاترین جذابیت را برای خانم ها در بر دارد و از همین رو افراد بسیاری در آن فعالیت می کنند. در کشور ما به علت بعضی از رسوم و قوانینی که حاکم بر آن رسوم می باشد تهیه طلا یکی از واجبات می باشد.از این رو به علت قیمت های بالا در بازار خرید اقساطی طلا می تواند یکی از گزینه های خوب برای خرید طلا باشد.

یکی از مهمترین مسائل در مورد طلا که باید آن را بدانیم عیارآن می باشد که نشان دهنده مقدار طلای مخلوط شده با دیگر فلزات می باشد.طلا به خودی خود یک فلز نرم می باشد و اگر با فلزات دیگر مخلوط نشود تغییر حالت می دهد.در ایران عیار طلا ۱۸ و در کشورهای عربی ۲۴ می باشد و طلایی که عیار آن از این مقدارها پایین تر باشد طلای ناخالص گفته می شود.در تمامی کشورها فروش اقساطی طلا وجود دارد و کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

خرید اقساطی حلقه ازدواج

حلقه ازدواج یکی از بزرگترین دغدغه های جوانان امروز می باشد.هر زوج جوانی که می خواهند در ابتدا با یکدیگر در مراسم عقد حاضر شوند باید حلقه ازدواج برای یکدیگر تهیه نمایند. از این رو در خرید اقساطی طلا می تواند اولین انتخاب خرید حلقه ازدواج باشد.از این رو در فروشگاه اقساطی می توانید اولین کاری که انجام دهید خرید اقساطی حلقه ازدواج را انجام دهید.

خرید اقساطی گوشواره

یکی دیگر از علاقمندی های خانم ها در اقلام طلا گوشواره می باشد.در بازار انواع گوشواره ها را با سبک های و طراحی های متفاوت وجود دارند و بسیاری از خانم ها علاقه بسیاری به خرید گوشواره دارند.از این رو خرید اقساطی گوشواره می تواند یکی از راهکارهای خوب برای خرید گوشواره می باشد.

خرید اقساطی النگو

یکی از پر مصرف ترین طلاهای کشور را می توان النگو نامید.به ندرت می توان خانم ایرانی را دید که النگو بر دستان نداشته باشد.النگو یکی از اقلام طلا می باشد که بسیاری از طلاسازان به علت مصرف زیاد مبادرت به ساخت آن می کنند و این قطعه را در طرح ها و اندازه های مختلف می سازند.یکی از راه های خرید لنگو خرید اقساطی آن می باشد که در فروشگاه قسطی می توان آن را به راحتی تهیه نمود.

خرید اقساطی سرویس طلا

یکی دیگر از طلاجاتی که در رسوم مختلف ما ایرانی ها از آن استفاده می شود سرویس طلا می باشد.در واقع هر مردی که ازدواج می کند یکی از این سرویس ها را باید برای همسر خود تهیه کند و در یکی از مراسم ها به او هدیه دهد.به علت رقم بسیار بالای سرویس طلا درخواست برای خرید اقساطی سرویس طلا بسیار بالا می باشد.شما عزیزان به راحتی می توانید سرویس طلای خود را به صورت قسطی از فروشگاه قسطی تهیه نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]