خرید اقساطی ضبط ماشین

  • توسط gstiir
  • ۱۴۰۰-۰۳-۲۲
  • ۲۳۱۳ بازدید
  • ۰
خرید اقساطی ضبط ماشین

خرید اقساطی ضبط ماشین

امروزه دنیای خودرو و یا ماشین های پیشرفته و مدرن در میان افراد طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است و همچنین سیستم صوتی مانند ضبط ماشین و حتی سیستم های تصویری یکی از مواردی است که بسیار مورد توجه طرفداران خودرو ها قرار گرفته است و ماشین خود را به این سیستم ها تجهیز می کنند و این مورد جذابیت زیادی را در بین خریداران ایجاد کرده است.

آشنایی با ضبط ماشین و پخش کننده های خودرو

شرکت های تولید کننده ضبط ماشین و همچنین پخش کننده ها با بهترین برند های معروف در خودرو ها توجه ویژه ای به نوع کیفیت این سیستم های صوتی و تصویری خودرو، به دلیل تقاضای مصرف کنندگان دارند. یکی از مواردی که طرفداران ماشین و یا در واقع خودروها، به آن اهمیت داده و به رده بندی و نوع سیستم صوتی توجه دارند نوع برند انتخابی ضبط ماشین و سیستم های تصویری مورد استفاده می باشد. با توجه به انواع برند های مختلف با کیفیت های متفاوت باید شناخت کافی و اطلاعات درباره برند های مطرح ضبط ماشین و روش تهیه این نوع سیستم ها بدست آورد. برخی از فروشنده ها این نوع کالا را به صورت شرایطی که خود در نظر می گیرند در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. شرایطی مانند خرید اقساطی ضبط ماشین و همچنین خرید اقساطی ضبط ماشین می باشد که بستگی به فروشنده این محصولات دارد. باید بگوییم که امروز تلاش بسیاری از سوی تولید کنندگان  پخش کننده خودرو از نظر کیفیت پخش کننده های خودرو و همچنین افزایش سطح ارتقای صوت، قابل قبول برای مصرف کننده دارند. تولید و پخش این سیستم ها و طراحی آنها از بهترین تجهیزات الکترونیکی مدرن و همچنین وجود هوش مصنوعی در این نوع از سیستم ها، در بازار به رقابت جذابی در بین فروشندگان و نیز خریداران تبدیل شده است.

معرفی انواع برند های معروف ضبط ماشین و پخش کننده های خودرو

پرکاربردترین محصولات معروف و در واقع برند در سیستم های پخش کننده برند پایونیر و همچنین کنوود را می توان نام برد. این سیستم ها دارای مشخصات زیر می باشند.

_  اسپیکر مطرح و با کیفیت عالی پایونیر

_  اسپیکر با مشخصات ویژه و تکنیکی کنوود

 pioneer dex-p99rs:

این محصول صوتی از برند های معروف در سال ۲۰۱۹ می باشد که دارای ویژگی های نیز است.

  1. این ویژگی ها شامل تک گیرنده در مدل DIN MVH-295BT و تقویت کننده به صورت چهار کاناله می باشد که قدرت آن تا ۶۵۰ وات است.
  2. دارای پخش صدا با کیفیت عالی و بسیار واضح و بدون نویز می باشد و دارای قابلیت کنترل از راه دور برای موزیک امکان دارد. انواع فرمت های موجود در موسیقی، مانند ام پی تری و سی دی و دیگر موارد طراحی شده است و اتصال به انواع گوشی های موبایل امکان پذیر می باشد.
  3. یکی از موارد دیگر که در این برند وجود دارد امکان تماس تلفنی و همچنین پخش موزیک با استفاده از آ یو ایکس و یو اس بی قابل استفاده می باشد.

Kenwood یک برند صوتی خودرو

از دیگر برند های معروف سیستم صوتی خودرو در سال ۲۰۱۹ برند کنوود می باشد که دارای ویژگی های بارز زیر می باشد

  1. دارای تک گیرنده در مدل DIN KDC-BT 33 و بلندگو به صورت جفت KFC-6965S-6*9 اینچ و در ۵۰ فوت طراحی شده است و بلندگوی این سیستم تا ۱۶ گیگابایت می باشد.
  2. قابلیت اتصال انواع گوشی همراه و همچنین دریافت پیام و یا اسامی از مخاطبین بر روی نمایشگر پخش کننده خودرو
  3. یکی از مواردی که باعث شده است برند کنوود دارای کیفیت بالایی باشد، مجهز به اکولایزر در باند های سیستم صوتی و پخش موسیقی بدون نویز می باشد.

_ برند مریدین

_ برند برمستر

_ برند سونو فابر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *