خرید اقساطی شیرآلات و انواع آن

 • توسط gstiir
 • ۱۴۰۰-۰۲-۲۵
 • ۳۰۸ بازدید
 • ۰
خرید اقساطی شیرآلات و انواع آن

انواع شیرآلات و برند های موجود

در هر منزل و مکانی، شیرآلات عادی یا زینتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین افرادی برای زینت بخشیدن به خانه های خود از شیرآلات زیبا و گران قیمت استفاده می کنند. اما ممکن است که شخصی نتواند همچنین هزینه هایی را پرداخت کند، ولی ما چاره ای اندیشیدیم که می توانید خرید اقساطی شیرآلات را داشته باشید. با انتخاب شیرآلات مناسب و زیبا میتوانید فضای لوکس تر یا زیباتری رو ایجاد کنید، البته با وجود خرید اقساطی شیرآلات، کار پیش روی شما آسان تر شده است و شما می توانید به آسانی به آرزوی خود دست پیدا کنید.

در این مطلب با بررسی انواع شیرآلات و خرید اقساطی آن شما را با یکی از موضوعات مهم که خیلی ها برای تهیه آن دغدغه دارند آشنا می کنیم. شیرآلات یکی از پرکاربرد ترین ابزار در زندگی روزمره به شمار می آید، زیرا ما روزانه می توانیم شیرآلات را در حمام یا دستشویی، محیط کارخانه ای، محل پمپاژ آب و خیلی از جاهای دیگر می بینیم.

 در ادامه شیرآلات را برای شما تعریف خواهیم کرد، سپس انواع آن ها و برند های موجود را برای شما شرح خواهیم داد.

شیرآلات چیست؟ شاید از قبل بدانید که شیرآلات چه است اما تازه سازی حافظه بسیار خوب است.

شیر یک وسیله ای است که با باز یا بسته شدن، جریان سیال یا مایع را کنترل می کند. معنای دقیق تر آن اینگونه می شود که، شیر یک وسیله مکانیکی است که جریان آب یا مایعات را در یک سیستم فلزی یا پلاستیکی کنترل می کند. بنابراین اساس کار آن کنترل جریان و فشار می باشد. اگر قصد تهیه آن را دارید، خرید اقساطی شیرآلات را پیشنهاد می دهیم.

خرید اقساطی شیرآلات می تواند برای انواع خانگی یا صنعتی آن صورت بگیرد. اما انواع آن در هنگام خرید و بنابر نیاز شما مهم است.

جدا از شیرآلات خانگی یا تزئینی، شیرآلات در سایز های صنعتی و بزرگ نیز وجود دارند که در مصارف صنعتی، کارخانه ای، کشاورزی و… مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین شیرآلات در دو دسته خانگی و صنعتی وجود دارند و در حالت کلی دارای انواع زیر هستند:

 • شیر دروازه ای
 • شیر پلاگین
 • شیر توپی
 • شیر پروانه ای
 • شیر سوزنی
 • دریچه پیچی

در هنگام خرید اقساطی شیرآلات به شرکت های سازنده دقت کنید. در ادامه لیستی از شرکت های سازنده قرار دارد:

 1. شیرآلات درخشان
 2. شیرآلات راسان
 3. شیرآلات شودر
 4. شیرآلات قهرمان
 5. شیرآلات کسری
 6. شیرآلات کلار
 7. شیرآلات کی دبلیو سی

نام بردن تمامی شرکت های سازنده شیرآلات ناممکن است. بنابراین ما سعی کردیم که لیستی از بهترین شرکت های تولید کننده شیرآلات را برای شما تهیه کنیم تا بتوانیم در خرید اقساطی شیرآلات به شما کمکی کرده باشیم.

خرید و فروش اقساطی شیرآلات

فروش انواع شیرآلات در تمامی فروشگاه های بزرگ و معتبر در سراسر کشور وجود دارد. همچنین وبسایت های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند که ممکن است این وبسایت ها برای خود شرکت های سازنده یا اینکه وبسایت های واسطه خرید و فروش شیرآلات باشند. با توجه به اینکه خرید اقساطی شیرآلات توسط ما به شما پیشنهاد شده بود. بنابراین توصیه می کنیم که در این زمینه به فروشگاه های معتبر یا وب سایت های معتبر مراجعه کنید.
فروشگاه قسطی در زمینه فروش اقساطی شیرآلات خدماتی را به شما ارائه می دهد، بنابراین می توانید از این خدمات استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *