خرید اقساطی شیرآلات هوشمند

  • توسط gstiir
  • ۱۴۰۰-۰۳-۲۳
  • ۱۷۱ بازدید
  • ۰
خرید اقساطی شیرآلات هوشمند

خرید اقساطی شیرآلات هوشمند

در خرید شیرآلات هوشمند بیشترین تقاضا برای شیرهای آشپزخانه است. کارایی این شیر ها در شستشوی ظرفها است به طوری که هم در مصرف آب صرفه جویی می شود و هم نیاز نیست با دستان کفی شیر را لمس کنید با طرح خرید اقساطی شیرآلات هوشمند می توانید محصولی با کیفیت بالا و با قیمت مناسب در چند قسط خریداری کنید.

مهمترین دلیلی که شیرآلات هوشمند تا این اندازه شناخته شده و محبوب هستند، صرفه جویی بین ۵۰ الی ۷۰ درصد مصرف آب توسط آنها است! طراحی شیرآلات حرفه ای و هوشمند به صورتی است که بر اساس ارسال و دریافت سیگنال نور مادون قرمز کار می کنند به طوری که وقتی دست زیر سنسور مادون قرمز قرار می گیرد آب آغاز به کار گرفته و طبق زمانبندی نیز قطع می شود.

انواع شیرآلات هوشمند

شیرآلات هوشمند فقط مخصوص آشپزخانه نیستند، این محصولات برای همه بخش های خانه های مسکونی اجرا می شوند:

شیرآلات اتوماتیک روشویی: این مدل از شیرآلات مخصوص روشویی حمام و سرویس بهداشتی هستند به طوری که در زمان شستن دست و صورت و همینطور مسواک زدن در مصرف آب صرفه جویی می شود. نیازی به لمس شیر نبوده و کاملاً کاربردی طراحی شده است.

شیرآلات هوشمند مخصوص آشپزخانه: در خرید اقساطی شیرآلات هوشمند بیشترین تقاضا برای شیرهای آشپزخانه است. کارایی این شیر ها در شستشوی ظرفها است به طوری که هم در مصرف آب صرفه جویی می شود و هم نیاز نیست با دستان کفی شیر را لمس کنید.

شیرآلات مدرن سرویس بهداشتی: این مدل از شیرآلات در سرویس های عمومی لوکس و همینطور در منازل اجرا شده و شامل مدل و سبک های متنوعی است و طراحی بی نظیری دارد.

انواع شیرآلات هوشمند از نظر طراحی

شیرآلات هوشمند از نظر طراحی دسته بندی مخصوص خود را دارند:

شیرآلات هوشمند لمسی: این مدل از شیرآلات به صورت لمس با دست کار می کنند به طوری که با لمس دست شیر آب به صورت خودکار باز می شود و سپس بسته می شود. معمولاً بدنه این شیرآلات از جنس آلیاژ برنج است و دارای دو عدد شیلنگ پیسوار بوده و همینطور آبکاری کروم و سنسور قوی برای تشخیص حرارت نیز برای ان اجرا شده است این شیرآلات معمولاً از نظر کیفیت ساخت قابل قبول هستند.

شیرآلات هوشمند تمام اتوماتیک: این مدل از شیرآلات هستند که به واسطه مادون قرمز کار می کنند و شامل اشعه مادون قرمز هستند به طوری که توسط این اشعه شیر باز می شود و وقتی که دست دور شد، شیر بسته می شود. این محصول کارآمد است و از هدررفت آب نیز جلوگیری می شود. به طور کلی در این سبک از شیرآلات، از انتشارات بیشتر آلودگی ها جلوگیری می شود .

شیرآلات به صورت فلاش تانک: این مدل از شیرآلات به طور کلی مجهز به سیستم عملکرد تخلیه هوشمند تانک هستند به طوری که پس از خروج از توالت شرایط کارکرد به صورت دستی دنبال می شود.

شیرآلات هوشمند به همراه تجهیزات کاهنده آب: در این مدل از تجهیزات به طور کلی یک سری وسایل کاهنده جریان وجود دارد که سبب کنترل سرعت خروجی آب می شود و حجم مخزن میز کاهش می یابد. از سوی دیگر اندازه گیر جریان نیز به دقت بوده و یک سری سیستم تصفیه جریان برای آن ارزیابی می شود و در نهایت ابزاری وجود دارد که آب را مجدداً مورد استفاده قرار می دهد.

خرید اقساطی شیرآلات هوشمند

با طرح خرید اقساطی شیرآلات هوشمند می توانید محصولی با کیفیت بالا و با قیمت مناسب در چند قسط خریداری کنید. در این راستا واسطه حذف شده و مقداری افزایش قیمت فقط بر اساس قوانین اقساط اجرا شده است. اینطور که بررسی ها نشان می دهد این شیرآلات از نظر کاربرد و شرایط نسبت به هم متفاوت هستند شما می توانید گزینه مورد نظر را با تعرفه خوب خریداری کنید. یک موضوع مهم دیگر اینکه بسیاری از شیرآلات به صورتی کار می کنند که تا مدتها از خرید خود راضی هستید و نیاز به تعویض ندارند.

در طرح خرید اقساطی شیرآلات هوشمند می توانید مدل های تک دستگیره، دو دستگیره، سنسودار و همینطور تک اهرمی را خریداری کنید. مدل های تک دستگیره به نسبت مدل های دیگر ارزانتر هستند. به طور کلی برخی از شیرآلات از نظر تعرفه ارزانتر از سایر موارد هستند دقت داشته باشید که در صورت انتخاب بهترین شیرآلات می توانید هم در مصرف آب صرفه جویی کنید، هم در پرداخت هزینه خرید از طرح اقساط استفاده کنید و هم موقعیت شیرآلات را بررسی کنید و سعی کنید شرایط را به شکل روتین بررسی کنید. نکته پایانی که می بایست به آن دقت داشته باشید اینکه در طرح خرید اینترنتی شیرآلات می توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را به ثبت برسانید و این آپشن برای رفاه کار مشتریان طراحی و اجرا شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *