خرید اقساطی ساعت

  • توسط gstiir
  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۹
  • ۱۵۵ بازدید
  • نظرات غیر فعال شده است
خرید اقساطی ساعت

خرید اقساطی ساعت

با اینکه در حال حاضر ساعت های هوشمند طرفداران خاصی برای خود پیدا کرده اند اما هنوز بسیاری از دوستاران ساعت مچی عاشق ساعت های قدیمی هستند.از گذشته تا به امروز یکی از علاقه مندی های افراد برای شیک پوش بودن ساعت مچی می باشد و با توجه به قیمت های بالای این کالا خرید اقساطی ساعت مچی  توانسته تا حدودی نیازهای افراد را برطرف نماید.

ساعت ها با برندهای متفاوت درکشورما وجود دارند و اما از قدیمی ترین برندهای موجود می توان سواچ ، کاسیو ، رومانسون ، اماکس ، سیکو ، رادو و اسپریت نام برد.می توان گفت این ساعت ها تقریبا در ایران نمایندگی دارند و می توان ساعت اصل از این نمایندگی ها تهیه نمود.فروشگاه قسطی برای رفاه حال مشتریان عزیز قصد دارد انواع برندهای ساعت با قیمت های بسیار مناسب برای فروش اقساطی ساعت به فروش برساند.

تشخیص ساعت اصل

در تشخیص ساعت اصل از ساعت های تقلبی باید چندین فاکتور را در نظر بگیرید که بسیار مهم می باشد.

اولین فاکتوری که باید در نظر گرفت شماره سریال ساعت می باشد که به احتمال بسیار در پشت ساعت درج شده است. با بدست آوردن این شماره سریال می توانید به سایت اصلی سازنده رفته و با ورود شماره سریال می توانید کالای خود را روئیت کنید

فاکتور بعدی برای تشخیص ساعت اصل رویت کامل ساعت و مقایسه چشمی می باشد.معمولا ساعت اصل از آلیاژو رنگ خاص استفاده می کنند که در ساعت های تقلبی کاملا قابل تشخیص می باشد.یا معمولا با نگاه کردن به بند ساعت و آلیاژ که استفاده شده به راحتی می توانید آن را تشخیص دهید.

فاکتور سوم در تشخیص ساعت اصل می توان به وزن ساعت بسیار دقت نمود ساعت های تقلبی از آلیاژهای سبک تر برای کم کردن هزینه ساخت استفاده می کنند و بسیاری از قطعات داخلی آنها از پلاستیک تشکیل شده است در صورتی که ساعت های اصل اینگونه نیستند.

فاکتور چهارم قیمت ساعت می باشد که قیمت ساعت های اصل قابل قیاس با ساعت های تقلبی نمی باشند و باید با هزینه بسیار بالاتری خریداری شوند.

فاکتور بعدی که بسیار با اهمیت می باشد خرید از مراکز معتبر و شر کت هایی است  که سالیان بسیاری در واردات یک برند فعالیت داشته اند می باشد و نباید از فروشگاههای غیر معتبر خرید خود را انجام داد.

ما خرید اقساطی ساعت های اورجینال و اصل را از فروشگاه قسطی به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم.