خرید اقساطی جاروبرقی

  • توسط gstiir
  • ۱۴۰۰-۰۲-۱۸
  • ۱۲۵ بازدید
  • ۰
خرید اقساطی جاروبرقی

بررسی و ویژگی های انواع جاروبرقی ها

پیشرفت در تکنولوژی در تمام ابعاد زندگی ما نفوذ کرده است. اگر، به دور بر خودمان در منزل نگاه کنیم. در خیلی از وسایل این را شاهد هستیم. مانند تلویزیون، ضبط صوت، رایانه و آب میوه گیری و… . جاروبرقی هم، یکی از وسایل مهم خانه می باشد. که نقش اساسی کار نظافت منزل، وابسته به آن می باشد. برای انتخاب آن باید دقت کافی به یک سری از نکات داشت. به علت اینکه مردم در شرایط اقتصادی فعلی، توان خرید شان کاهش یافته است.خریداران،  به دنبال خرید اقساطی جاروبرقی می باشند. پس، قیمت یکی از ملاک های اصلی خریداران است. لذا فروش اقساطی جاروبرقی، یکی از شیوه های فروش می باشد. پس توجه به این نکاتی که بیان می کنیم. باعث خرید رضایت بخش شما خواهد شد.

انواع جاروبرقی خانگی:

جاروبرقی های خانگی سه نوع می باشند. ایستاده، خوابیده (معمولی)، مخزن دار.

جاروبرقی ایستاده: این نوع جارو، همه اجزا آن  از قبیل پارو، مخزن و موتور روی دسته می باشد.

جاروبرقی خوابیده: این نوع جارو که به علت قیمت وراحتی حمل آن  بیشتر مورد استفاده می باشند. دارای  شیلنگ قابل انعطاف، که پارو به آن وصل می شود، موتور و مخزن در یک محفظه قرار دارند.

جاروبرقی مخزن دار: این نوع جاروبرقی به علت اینکه مخزن بزرگ دارند. برای مکان های بزرگ مانند هتل ها ادارات و غیره مناسب می باشد.

همچنین؛ همه این جاروبرقی ها می توانند دارای کیسه، یا بدون کیسه باشند.

نوع کیسه دار: کیسه های کاغذی یکبار مصرف یا پارچه ای محل جمع آوری آشغال های می باشد.

نوع بدون کیسه: مخزنی روی جاروبرقی برای جمع آوری آشغال تعبیه شده است.

جاروبرقی ها عمدتا برای تمیز کردن کف طراحی شده است. ولی، برای تمیز نمودن مکان هایی مانند شکاف پله مبل و اتومبیل و … از وسایلی که برای این سطوح طراحی شده استفاده می شود.

نکات مهم در خرید اقساطی جاروبرقی :

توان موتور: توان موتور نشان دهنده توان الکتریکی مصرفی توسط موتور جاروبرقی می باشد. که مقدار قدرت و توان خروجی دستگاه را نشان نمی دهد. در نتیجه هرچه توان مصرفی بیشتر باشد برق مصرفی شما بیشتر خواهد شد. مقدار توان مصرفی جاروبرقی خانگی بین ۱۳۰۰ -۲۵۰۰ وات می باشد.

وزن جاروبرقی: در خرید اقساطی جاروبرقی وزن و ابعاد جاروبرقی هم خیلی مهم است.چرا که شما مجبورید جارو برقی را در  خانه جا به جا کنید. اگرجاروبرقی سنگین باشد،  ممکن است  برای سلامتی شما مشکلات زیادی ایجاد کند. جاروبرقی هایی که در حدود ۴ کیلوگرم وزن دارند، گزینه مناسب‌تری برای خرید هستند.

صدا جاروبرقی: میزان صدای تولید شده توسط جاروبرقی، یکی از فاکتورهای مهم در خرید جاروبرقی می باشد. زیرا باعث آلودگی صوتی می‌شود و در هنگام کار با جاروبرقی احساس خوشایندی نخواهید داشت. و چون از این وسیله زیاد استفاده می شود. باعث آسیب های شنوایی می گردد. مقدار استاندارد میزان صدا بین ۷۰-۷۷ دس بل می باشد.

طول سیم جاروبرقی: طول کوتاه سیم، مایه دردسر است چرا که مدام باید حواستان به سیم جاروبرقی باشد که از پریز خارج نشود. طول سیم ۶ تا ۹ متر برای جاروبرقی مناسب است.

در پایان باید اشاره کنیم که در شرایط حال حاضر کشور به دلیل مشکلات اقتصادی خرید اقساطی جاروبرقی بسیار بهتر از خریدن نقدی جاروبرقی است. البته اگر به توصیه های این مقاله توجه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *