خرید اقساطی تصفیه آب 

  • توسط gstiir
  • ۱۴۰۰-۰۲-۰۸
  • ۴۹ بازدید
  • نظرات غیر فعال شده است
خرید اقساطی تصفیه آب 

دستگاه تصفیه آب و انواع آن

با بالا رفتن کیفیت زندگی در ابعاد مختلف و همچنین رشد آگاهی عمومی نسبت به بهداشت و سلامت، مسائل جدیدی مطرح می شود که تا چند سال قبل مطرح نبودند. یکی از این موارد کیفیت آب آشامیدنی است که با استفاده از انواع دستگاه تسویه آب و حتی خرید اقساطی تصفیه آب می توان به آن دست یافت. اما سوالی که مطرح است این است که این ابزار تا چه حد به بهبود کیفیت آب کمک می کنند؟ پاسخ کلی به این سوال این است که تصفیه آب به بالا رفتن کیفیت و کم شدن سختی آن کمک خواهد کرد ولی این که تا چه حد کارایی داشته باشد بستگی به نوع دستگاه دارد. پارچی، پورتابل مسافرتی، تک مرحله ای سر شیری، کیسی و چند مرحله ای زیر سینکی از انواع این دستگاه ها هستند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

مزایا و معایب انواع دستگاه تصفیه آب

در این بخش به کاربرد و مزایا و معایب دستگاه های اشاره شده در بالا می پردازیم تا با شناخت آنها و بهره مندی از خرید اقساطی تصفیه آب، از آب آشامیدنی سالم تری برخوردار باشید.

  • دستگاه تصفیه آب پارچی: یکی از رایج ترین وسایل در سراسر دنیا است که با هزینه ای پایین، با گرفتن نمک های آب، سختی آن را کاهش می دهد. این پارچ ها در حجم های ۳، ۵ و ۹ لیتری موجود هستند و فیلتر آنها قابل تعویض است. حدودا بعد از تصفیه ۳۵۰ لیتر آب، این فیلترها بایستی تعویض شوند. این وسیله همچنین طعم نامطبوع را نیز می تواند از آب بگیرد و بسته به نوع فیلتر حتی می توانید برخی باکتری های بیماری زا را نیز از آب حذف کنید. مهمترین عیب این وسیله سرعت و حجم پایین تصفیه آب است.
  • دستگاه تک مرحله ای سر شیری: این دستگاه با اتصال به سر شیر، آب جاری از شیر را مستقیما تصفیه کرده و به شما می دهد. در مدل های مختلف این وسیله امکان اتصال چند فیلتر و چند مرحله ای کردن آن وجود دارد که باعث صافی بیشتر آب خروجی می شود. فیلترهای این دستگاه نیز باید چند ماه یکبار تعویض شوند. این وسیله گل و لای و کلر را آب حذف می کند. همچنین به نسبت کارایی ای که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است.
  • دستگاه کیسی: به شکل کیس کامپیوتر است که رومیزی بوده و از کیفیت تصفیه بسیار مطلوبی برخوردار است و تقریبا می توان تمام آلودگی ها را با درصد بالایی حذف کرد. مهمترین عیب آن حجم پایین مخزن دستگاه است.
  • دستگاه زیر سینکی: یکی از بهترین و مطمئن ترین وسایل تصفیه آب است که در چند مرحله آب خروجی از شیر را سالم می کند. از مزایای این وسیله عدم گرفتن جا در آشپزخانه یا روی میز، و کیفیت بالای آب خروجی است. شاید مهمترین عیب آن هزینه بالاتر آن نسبت به موارد قبلی باشد.

خرید اقساطی تصفیه آب 

علاوه بر مزایایی که برای تصفیه آب و انواع دستگاه های آن اشاره شد، خرید اقساطی تصفیه آب بر مزیت های آن می افزاید. فروشگاه اینترنتی قسطی با فروش اقساطی تسویه آب این امکان را برای شما فراهم آورده است.