خرید اقساطی بخاری گازی

  • توسط gstiir
  • ۱۴۰۰-۰۲-۱۲
  • ۹۸۸ بازدید
  • ۰
خرید اقساطی بخاری گازی

خرید اقساطی بخاری گازی

با شروع فصل سرما و سوزش بادهای پاییزی بازار خرید و فروش انواع بخاری ها رونق می گیرد. خوشبختانه امروزه علاوه بر تنوع بخاری ها و مدل های مختلف و شیک، خرید اقساطی بخاری گازی و برقی هم جهت رفاه حال مشتری ها و آسان تر شدن زندگی ها فراهم شده که با این روش گرمای وجود بخاری ها دوچندان می شود. از گذشته های دور تا به امروز  بخاری در بین وسایل گرمایشی صدرنشین بوده هرچند که در سال های اخیر وجود وسایل گرمایشی همچون رادیاتور، پکیج و … هم افزایش پیدا کرده اما بخاری همچنان محبوبیت خاص خود را دارد.

 امروزه از بین بخاری ها دو نوع بخاری چون بخاری گازی و بخاری برقی بیشتر از سایر بخاری ها مورد استقبال قرار می گیرد. درآمد محدود و شرایط امروزه بازار سبب شده که مردم را از تامین کردن خواسته های خود دور کند و خرید اقساطی یکی از گزینه های بسیار خوب برای رفع نیازها است و امروزه خرید اقساطی بخاری گازی و برقی سبب شده که افراد با درآمد کم هم قادر به خرید بخاری باشند و در فصل سرما دغدغه خرید بخاری را نداشته باشند.

مهمترین نکاتی که لازم است در خرید اقساطی بخاری گازی و برقی در نظر گرفته شود؟

در خرید اقساطی بخاری برقی و گازی باید دقت داشت که در مرحله اول خرید از فروشگاه هایی صورت گیرد که محصولات آن ها براساس آخرین استاندارد روز جهانی تولید شده اند و نکته مهم دیگری که باید در نظر داشت نصب درست آن می باشد. بخاری گازی در مقایسه با بخاری برقی با توجه به مصرف کمتر انرژی، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. انواع بخاری های برقی و گازی در مدل ها و ابعاد مختلفی تولید می شوند که با توجه به فضای منزل و ابعادی که برای آن در نظر گرفته شده بتوان هماهنگ کرد. این بخاری ها به صورت های دودکش دار و بدون دودکش، دیواری و زمینی  هم تولید می شوند. این بخاری ها بسته به مدل، برند، کیفیت و طرحی که دارند قیمت های متفاوتی برای آن ها تعریف شده است.

مهمترین کارکرد بخاری گازی و برقی

خوشبختانه شرایط ایران به گونه ای است که از لحاظ دسترسی به سوخت طبیعی در وضعیت خوبی به سر می برد و از طرف دیگر با توجه به شرایط آب و هوایی متنوعی که دارد نیمی از سال که هوا سرد می شود نیاز به بخاری ها شروع می شود که این بخاری ها با تولید گرمای مطبوع فضای منزل، محل کار و … را به گونه ای آرامبخش و گرم می کنند که با استفاده از این بخاری ها زمستان زیبایی را تجربه کنیم. بخاری های گازی دیواری بیشتر برای اتاق و یا محیط هایی با مساحت کم مورد استفاده قرار می گیرند هر چند که حرارات این بخاری از بخاری زمینی کمتر است. این دستگاه به صورت موضعی شروع به گرم شدن فضا می کند و به مرور گرما به سایر نقاط هم انتقال پیدا می کند و بخاری برقی هم با استفاده از برق باعث  گرم شدن دمای اتاق می شود.می توانید انواع بخاری گازی و برقی را از فروشگاه قسطی با اقساط بلند مدت خریداری نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *