خرید اقساطی آیفون درب حیاط

  • توسط gstiir
  • ۱۴۰۰-۰۲-۱۲
  • ۷۴ بازدید
  • ۰
خرید اقساطی آیفون درب حیاط

خرید اقساطی آیفون درب حیاط 

 آیفون درب حیاط با وجود کارکرد ساده خود وظیفه مهم امنیت بخشیدن و ایجاد آسایش خاطر را برای ساکنین انجام می دهد. آیفون های مطابق با تکنولوژی روز شاید هنوز همان آیفون های ساده درب بازکن باشند ولی امروزه با پیشرفت فناوری آیفون ها از کیفیت و امکانات جانبی دیگری نیز برخوردارند. آیفون هایی با امکانات و طرح های متفاوت که بنا به نیازهای مختلف ساختمان ها و ساکنین آن روانه بازار شده اند. در این مقاله از چند فاکتور مختلف به بررسی آیفون درب و مزایای خرید اقساطی آیفون درب حیاط یا همان آیفون درب باز کن، خواهیم پرداخت.

 کیفیت آیفون ها در دست سازندگان

کیفیت اولین فاکتور هر خریدی می باشد. حال اگر مسئله امنیت ساختمان و آسایش ساکنین مد نظر باشد، بهتر است کیفیت را در اولویت اول انتخاب خود قرار دهیم. همیشه میتوان با آشنایی با چند موضوع ساده از کیفیت محصول خود مطمئن شویم. یکی از مهمترین آنها کشور سازنده محصول می باشد  یا همان Country of origin -COO- . همانطور که میدانید هر کشوری دارای استاندارد های خاص خود برای تولیدات داخلی  خود است که معمولا این استاندارد ها در رویه صادرات سختگیرانه تر هم رعایت می شود. برای مثال میتوان از استاندارد های آلمان یا کشور خودمان ایران در زمینه تولید برد های الکتریکی نام برد. بردهایی که در دستگاه هایی مانند موضوع ما یعنی آیفون درب حیاط، بکار میرود. این نوع تفکیک محصولات بر اساس کشور سازنده و شرکت های مشغول در آن، همیشه گزینه اقتصادی ما نیست. بزرگان هر صنعتی مبالغ بالاتری برای تکنولوژی خود درخواست می کنند و این عمل دایره انتخاب مشتریان را کوچکتر می کند ولی می توان باز هم خوشحال بود چونکه همین شرکت ها در شرایط فروش خود همیشه از گزینه مشتری پسند خرید اقساطی آیفون درب حیاط و سایر محصولات خود بهره می برند تا با وجود قیمت بالای فناوری خود، همه بتوانند از تولیدات شرکت شان لذت ببرند.

انواع آیفون درب باز کن: صوتی، تصویری و مدرن

اولین مدل های آیفون تصویری تنها قابلیت ارتباط صوتی برای کاربران ایجاد می کردند. به مرور زمان آیفون های تصویری سیاه سفید با استفاده از لامپ تصویر به بازار ارائه شدند.  پیشرفت تکنولوژی از دید تولید کنندگان آیفون دربازکن دور نماند و در مدت کوتاهی تغییرات زیادی در محصولات شاهد بودیم. آیفون های کدینگ که ارتباط بین دو واحد داخل ساختمان را فراهم می کنند و آیفون هایی که  با امکان پد کارت خوان به بازار عرضه شده اند تنها  گوشه ای از پیشرفت و تغییرات این محصول در چند دهه اخیر می باشد.

 طراحی و امکاناتی فراتر از یک در باز کن ساده

هدف از اولین آیفون های طراحی شده که با مکانیزمی ساده تنها با قطع و وصل کردن جریان برق باعث حرکتی در چرخدنده ها و کشیده شدن زبانه قفل و در نتیجه  باز شدن درب بود. ولی در عصر تکنولوژی همه انتخاب ها تقریبا بالاتر از کارایی اولیه محصولات است. به این معنی که وظیفه باز کردن درب شاید فقط یکی از کارایی های آیفون های درب باز کن مدرن باشد. کیفیت بالای مکالمه صوتی با کسی پشت درب ساختمان است. دیدن او در صفحه نمایش های چند اینچی، امکان ضبط تصاویر در زمان غیبت ما، امکان زمان بندی قفل ها در ساعات کم تردد و حتی امکان اتصال آن به اینترنت و گوشی هوشمند و برنامه ریزی آن و ….تنها چند مورد از امکاناتی هستند که آیفونهای درب باز کن امروزی با خود همراه دارند. معمولا شرکتهای پیشرو در تنوع امکانات جانبی، در تنوع شرایط فروش هم پیشتاز هستند و امکان خرید اقساطی آیفون درب بازکن را برای مشتریان خود فراهم می کنند.

خرید لذت بخش همراه با طعم کیفیت: خرید اقساطی آیفون درب حیاط

چه تصمیمی بهتر از این که شرکت های بزرگ صنعت تولید به فکر همه اقشار جامعه بوده با طرح هایی مانند فروش اقساط آیفون درب منزل، به خریدی آسانتر کمک می کنند. لذت داشتن یک آیفون درب منزل با کیفیت و همزمان با پرداخت های چندین ماهه در فروشگاه قسطی امکان پذیر می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *