بررسی ماشین پژو ۴۰۵ به صورت کامل

  • توسط gstiir
  • ۱۴۰۰-۰۱-۲۴
  • ۸۹ بازدید
  • ۰
بررسی ماشین پژو 405 به صورت کامل

بررسی ماشین پژو ۴۰۵ به صورت کامل

خودرو پژو ۴۰۵ با داشتن فضای داخلی شیک و جذاب به همراه فضای خارجی عالی توانسته علاقه مندان بسیاری را جذب کند.

بررسی ماشین پژو ۴۰۵ نشان میدهد که در قسمت داخلی این خودرو از امکانات جدید با رنگ کرمی و مشکی استفاده شده که در زیباسازی آن بسیار موثر است.سیستم صدا و دریچه های کولر به همراه ترمز دستی و دنده با رنگ مشکی طراحی شده، اما سایر قسمت های دیگه توسط رنگ کرمی رنگ بندی شده است.

فضای خارجی، از طرح زیبایی برای بدنه استفاده شده و همچنین این خودرو معمولا در رنگ های زیبایی مانند: نوک مدادی، نقره ای و مشکی ارائه میشوند. البته در بررسی ماشین پژو ۴۰۵ یکی دیگر از نکات مهم جادار بودن و بزرگ بودن بدنه آن است.

کیفیت رانندگی و احساس آرامش

یکی دیگر از مولفه های بررسی ماشین پژو ۴۰۵، میزان کیفیت در رانندگی و میزان حس آرامش و امنیت در آن است.این خودرو با توجه از داشتن فضای بزرگ بدنه و داشتن صندلی های راحت و نرم، فضای مناسبی را برای نشستن و رانندگی فراهم میکند.اما از لحاظ کیفیت خودرو در هنگام رانندگی می توان گفت، با توجه به اینکه در این خودرو بر روی تمامی چهار چرخ آن سیستم تعلیق و فنر وجود دارد، تمامی چرخ های این خودرو به خوبی بر روی جاده می چسبند و در هنگام حرکت یا در پیچ های تند می توانند تعادل خودرو را حفظ کنند.

اما در بررسی ماشین پژو ۴۰۵ در میابیم که وزن این خودرو و تقسیم آن بر روی جلوی این خودرو قرار دارد و در سربالایی میتواند پایداری خوبی را داشته باشد، اما در سراشیبی پایداری خودرو کاهش می یابد.

موتور و سرعت خودرو پژو ۴۰۵

بررسی ماشین پژو ۴۰۵ نشان میدهد که گیربکس این خودرو هماهنگی خوبی را با موتور دارد و به همین دلیل سرعت خودرو متناسب با قدرت موتور میباشد.

پژو ۴۰۵ دارای ۱۰۰ اسب بخار قدرت و موتور ۱٫۸ لیتری میباشد. صفر تا صد این خودرو تقریبا بین ۱۱ الی ۱۳ ثانیه است.مصرف سوخت این خودرو با توجه به قدرت موتور بالا است، و در هر صد کیلومتر تقریبا ۹ لیتر سوخت بنزین را مصرف خواهد کرد.

یکی دیگر از مزیت ها که در بررسی ماشین پژو ۴۰۵ کشف شده، لوازم یدکی و جانبی این خودرو میباشد که خوشبختانه در ایران به وفور یافت میشود. پس در تهیه لوازم یدکی و جانبی این خودرو مشکلی نخواهیم داشت.

امنیت و سلامت خودرو

در هنگام رانندگی با سرعت زیاد و مقابل باد، ممکن است که خودرو به لرزه و تکان بیفتد و چه بسا به تصادف منجر شود. در پژو ۴۰۵ با نصب بادشکن در جلوی این خودرو، خودرو از این مشکل مصون شده و مشکلی ندارد.

بررسی ماشین پژو ۴۰۵ نشان میدهد که سپر پلاستیکی بزرگ و لبه دار در تصادفات کوچک میتواند در عدم ضربه دیدن بدنه مفید باشد. و استفاده از آینه های پهن و مناسب باعث شده که راننده دید بیشتری از عقب داشته باشد.

در نهایت بررسی ماشین پژو ۴۰۵ میتوان گفت که این خودرو برای استفاده شخصی و خانوادگی مناسب و شیک است، پس اگر قصد خرید را دارید دوباره در این باره می توانید تحقیق کنید.

برای خرید اقساطی پژو ۴۰۵ می توانید به راحتی در بخش خرید اقساطی خوردو ماشین مورد نظر خود را ثبت نمایید و طی مراحل اعتبارسنجی به راحتی خرید خود را انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *