انواع کارواش خانگی و صنعتی

  • توسط gstiir
  • ۱۴۰۰-۰۴-۰۶
  • ۲۴۲ بازدید
  • ۰
انواع کارواش خانگی و صنعتی

اگر به فکر خرید اقساطی کارواش خانگی و یا صنعتی هستید چه خوب است مدل های مختلف این محصولات را به طور کامل بشناسید!

کارواش خانگی و صنعتی در یک نگاه

کارواش خانگی به نوعی وسیله گفته می شود که دارای نازل مخصوصی بوده و سبب پاشش آب با فشار بالا می شود. در مورد مدل های صنعتی این کار به صورت مکانیزه صورت می گیرد.

انواع کارواش های خانگی

در طرح خرید اقساطی کارواش خانگی، سایز یکی از موارد مهم است و باید بررسی شود. کارواش های خانگی در سه سایز کوچک، متوسط و حرفه ای طراحی شده اند. مدل کوچک حمل و نقل آسانی دارد و حداقل فشار برای آن ۱۰۰ بار است، این کارواش برای شستشوی حیاط و ماشین و سایر لوازم خانگی گزینه خوبی است.

کارواش متوسط فشار بالاتری به نسبت مدل کوچک دارد و برای شستشوی نمای ساختمان و نرده و قایق ها گزینه خوبی است.

کارواش حرفه ای می تواند فشار حداقل ۱۶۰ بار را تحمل کند و بیشتر برای صنعت مناسب است و نیاز به تخصص بالایی در استفاده دارد.

کارواش خانگی از نظر موتور نیز دسته بندی خود را دارد. نوع اول موتور زغال سنگی است و از نظر قیمت مناسب بوده و معمولاً سبک وزن است. این دستگاه صدای زیاد داشته و مصرف برق آن نیز نسبتاً بالا است.

نوع دوم موتور ناهمزمان بوده که با عنوان القایی شناسایی شده و بی صدا هستند و مصرف برق کمی دارند و هزینه نگهداری آن نیز کم است. این ماشین ها گرم نمی شوند و برای استفاده منظم گزینه خوبی هستند.

کارواش های خانگی از نظر نوع جابجایی در دو سبک سایر و دستی تقسیم شده اند. البته که کارواش های سیار برای صنعت نیز کاربرد دارند و این امکان را دارند که جریان آب معمولی را به جریان آب پرفشار تبدیل نمایند. معمولاً فشار کارواش صنعتی به نسبت خانگی بیشتر است. کارواش های سایر از نظر تامین انرژی در دو گروه الکتریکی و بنزینی تقسیم شده اند. کارواش دستی به صورتی طراحی شده اند که همه گوشه و قسمت های مختلف اتومبیل را تمیز می کند و در نهایت محبوبیت زیادی دارد.

انواع کارواش صنعتی

در طرح خرید اقساطی کارواش صنعتی، معمولاً تنوع به قدری زیادی است که انتخاب سخت می شود پس باید شناخت خوبی در مورد این محصول وجود داشته باشد و تفاوت آن با کارواش خانگی مشخص شود.

کارواش صنعتی از نظر منبع تغذیه در دو دسته برقی و بنزینی و دیزلی تقسیم شده است. مدل برقی آن نیاز به موتور الکتریکی دارد و برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی گزینه خوبی است. مدل بنزینی معمولاً شامل سایز های مختلفی بوده و دارای دود و صدا است.

نوعی کارواش نیمه صنعتی وجود دارد که فشار کاری آن بیش از ۱۰۰ بار است و  برای شستشوی ماشین و سایر وسایل نقلیه و همینطور لوله ها کاربرد دارد از این دستگاه برای از بین بردن جرم دیواره استخر نیز استفاده می شود. این مورد به نسبت کارواش خانگی فشار بیشتر و به نسبت کارواش صنعتی فشار کمتری دارد و از نظر قیمت نیز در وضعیت متوسط قرار گرفته است.

کارواش صنعتی بر اساس نوع کاربرد متفاوت است. مدل هایی وجود دارد که با فشار بار کم کار می کند و به صورت تمام اتوماتیک است این مورد معمولاً ابعاد کوچکتری دارد و برای مکان های کوچک استفاده می شود و در خصوص نظافت میز و صندلی و دیوارها گزینه خوبی است.

نوع دیگر کارواش صنعتی با فشار بالا است این گزینه برای از بین بردن آلودگی های که روی سطوح سخت است اجرا شده و تجهیزات روغنی را از بین می برد و همینطور دارای موقعیت فشار گازوئیل مخصوص است.

نوع دیگر کارواش صنعتی آب گرم است که بسیار فشار قوی بوده و طراحی آن به کمک پمپ مخصوص دنبال می شود و پاشش قوی روی سطوح مختلف دارد.

خرید اقساطی کارواش خانگی

در طرح خرید اقساطی کارواش خانگی می توانید هر مدلی که مدنظر است انتخاب کنید و مبلغ را در چند قسط ارائه دهید. به طور کلی کارواش های خانگی در طرح اقساطی بیشترین تقاضا را دارند. خرید اقساطی کارواش صنعتی نیز به صورتی است که می توانید مبلغی را در ابتدا پرداخت کرده و الباقی را در ماه های بعد پرداخت کنید. محصولی که به دست شما می رسد با کیفیت بوده و درجه یک است و خریدی با رضایتمندی کامل خواهید داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *